Archive

Visuminio ugdymo valandėlės

Šio amžiaus vaikai kiekvieną dieną vis naujai atranda juos supantį pasaulį, mokosi veiksmų su daiktais, kaupia pasyvųjį žodyną, kurio dėka jų kalba tampa turtingesnė.

Šiems vaikučiams vaikų žaidimų studijos „Kodėlčius“ skirta ugdymo(si) programa, sukurta atsižvelgiant į šio amžiaus tarpsnio ypatumus.

1-3 metų vaikams būdingos dvi išmokimo formos: bandymų ir klaidų keliu, bei stebint. Labiausiai vaikas stebi savo mamą ir mėgdžioja ją, todėl vaikų žaidimų studijoje „Kodėlčius“ vykstančiose veiklose mamytės taip pat yra aktyvios proceso dalyvės. Taip jos išmoksta įvairiausių žaidinimų, pasakėlių, dainelių, išmoksta mokyti savo vaiką veiksmų su daiktais ir ugdymo procesą gali tęsti namuose.

Šie mažyliai išbando ir lavina savo gebėjimus meninės saviraiškos veikloje: teplioja dažus piršteliais, naudoja įvairias priemones, kurios palieka netikėtas dėmes jų piešinėliuose, gražina savo kūrinius įvairios faktūros spalvotu popieriumi, plastilinu. Mums svarbus ne rezultatas, o kūrybinis procesas, išlaisvinantis vaiką, drąsinantis jį ieškoti, kurti ir savarankiškai atrasti.

Vaikučiai, atšventę antrąjį gimtadienį, tėveliams pageidaujant, užsiėmimuose gali pasilikti vieni.

Grupėje ugdomi 8-9 vaikučiai. Veiklos vyksta 2 kartus per savaitę, t.y. ne daugiau kaip 8 užsiėmimai per mėnesį, kurių trukmė – 1 valanda. Mėnesinis šių užsiėmimų mokestis – 45 Eur.  Pirmąjį lankymo mėnesį mokamas papildomas vienkartinis startinis mokestis 20 Eur.

Skaityti daugiau

 • Tel. Nr.

  Rasa +37061406451
  Neringa +37068535450

 • El. Paštas

  kodelcius.studija@gmail.com
 • Adresas

  Vytauto g. 38 a., Marijampolė