Studija

Vaikų žaidimų studija „Kodėlčius“ veiklą pradėjo 2006-siais metais. „Kodėlčiaus“ vardą pasirinkome ne atsitiktinai. Augančiam vaikui labai svarbu atrasti priežastinius reiškinių ir įvykių ryšius. Nė vienas vaikas neužauga neperėjęs fazės, kurioje viskas turi turėti priežastį, todėl labai svarbu, kad vaikas gautų nuoširdų atsakymą į kiekvieną rūpimą „kodėl?“. Vaikų žaidimų studijoje sukurta aplinka, skatinanti vaikus atrasti, pažinti. „Kodėlčiuje“ ugdymo(si) procesas organizuojamas taip, kad per žaidimą vaikas pažintų pasaulį bei išmoktų suprasti jame gyvenančius žmones. O kas gali būti džiugiau vaikui, nei suvokimas „aš pats galiu“? Taip vaikas nejučiomis mokosi, bendraamžių būryje randa atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus: kodėl kartais debesys prakiūra ir pasipila lietus, kodėl katinas su ūsais, kodėl Mamos kaktoje susimetė rūpestėlio raukšlelė…

Vaikų žaidimų studijos „Kodėlčius“ misija – savimi ir savo gebėjimais pasitikinčio, kūrybiško, saugiai bei darniai su bendraamžiais ir suaugusiais sugyvenančio vaiko ugdymas. Vaiko, gebėsiančio toliau sėkmingai lavintis ikimokyklinėje įstaigoje ar mokytis mokykloje, pritaikant studijoje įgytas žinias, gebėjimus bei įgūdžius.

„Kodėlčiuje“ organizuojami ugdymo(si) užsiėmimai įvairiausio amžiaus vaikams, veiklos paaugliams bei jų tėvams, taip pat – gimtadienio šventės. Studijoje aplinka pritaikyta kokybiškam ir kūrybiškam visapusiškam ugdymui – įrengti dvi skirtingos patalpos, pritaikytos vaikų poreikiams jose vykdomų veiklų metu, taip pat greta įsikūrusi dailės terapijos studija, kurioje užsiėmimų dalyviai gali dar laisviau reikšti savo kūrybiškumą. Apsižvalgykite!

 

 • Tel. Nr.

  Rasa +37061406451
  Neringa +37068535450

 • El. Paštas

  kodelcius.studija@gmail.com
 • Adresas

  Vytauto g. 38 a., Marijampolė