Su personažu studijoje

Artėja Jūsų dukrytės ar sūnelio gimtadienis ir Jums rūpi, kaip šią dieną pažymėti? Pažadame, jog šventė vaikų žaidimų studijoje “Kodėlčius” vedama mūsų personažų, vaikas įsimins ilgam. Esame patyrę, kad vaikai pas mus sugrįžta du, tris ir net keturis metus iš eilės.

3-6 metų vaikučiams rekomenduojame linksmybes, vedamas Katytės Micės, Pelytės Šiurytės, Šuniuko Maksiuko, Kiškio Piškio, Princesės Svajonės, Drugelių Fėjos, Klouno, Pepės Ilgakojinės ar Pirato Alekso.
Vyresni, 6-11 m. vaikučiai drąsiai į svečius gali kviestis Raganaitę Pinkę, Indėną Sėdintį Jautį na ir žinoma, jau minėtus Klouną, Drugelių Fėją, Princesę Svajonę, Pepę Ilgakojinę ar Piratą Aleksą.

Šventė vyksta pagal scenarijų, paruoštą atsižvelgiant į sukaktuvininko bei jo svečių amžių ir į pasirinktą šventės vedantįjį – personažą. Kad vaikai dar labiau įsijaustų, jiems grimu pagrąžinami veideliai. Taip jie tampa šuniukais, kačiukais, indėniukais ar pašėlusiomis raganiukėmis.

Šventės trukmė – 2 val.  Paslaugos kaina – 125 Eur, svečių skaičius – 10 vaikučių. Už kiekvieną vaiką virš 10 papildomai mokama 5 Eur. Į kainą įskaičiuota: vienkartiniai indai, žvakelės, torto fejerverkas, balionai patalpos papuošimui, atminimo raštas sukaktuvininkui.

 • Tel. Nr.

  Rasa +37061406451
  Neringa +37068535450

 • El. Paštas

  kodelcius.studija@gmail.com
 • Adresas

  Vytauto g. 38 a., Marijampolė