Be personažo

Jūs vaikiukui sueina dar tik 1, 2 ar 3 metai, o Jūs norite išskirtinės aplinkos vaiko šventai, tačiau nuogąstaujate, jog vaikas gali bijoti personažo, įprastai vaikučius linksminančio jų šventėse. Siūlome savo svečius kviesti pagerbti sukaktuvininko ir šia gražia proga pažaisti vaikų žaidimų studijos “Kodėlčius” jaukioje aplinkoje.
Švęsti ne namų aplinkoje verta: vaikai patiria naujų įspūdžių, turi galimybę laisvai žaisti su studijoje esančiais žaislais ir priemonėmis. Ir vienas iš privalumų – Jums nereikės tvarkyti namų po smagių vaikučių žaidimų atakų.

Mes paruošime patalpą Jūsų šventei, ir po jos viską sutvarkysime. Jums beliks tik džiaugtis besilinksminančiais vaikučiais.
Vaikų žaidimų studijos “Kodėlčius” patalpa ir joje esančiomis priemonėmis bei žaislais Jūs ir Jūsų svečiai naudosis 2 val. Paslaugos kaina – 70 Eur, svečių skaičius – 10 vaikučių (už kiekvieną papildomą svečią – 3 Eur)
Į kainą įskaičiuota vienkartiniai indai, žvakelės, torto fejerverkas, balionai patalpos papuošimui, atminimo raštas sukaktuvininkui.

 

IMG_0153

 • Tel. Nr.

  Rasa +37061406451
  Neringa +37068535450

 • El. Paštas

  kodelcius.studija@gmail.com
 • Adresas

  Vytauto g. 38 a., Marijampolė