Atsiliepimai

Nuostabus ir šiltas kolektyvas, kiekvieną kartą su šypsena veide pasitinkantis atskubančius vaikučius. Noriu Jums labai padėkoti už rūpesti, dėmesį ir atsidavimą ugdant mūsų atžalėlę.
Tėveliams, kurie vis dar ieško įdomios ir naudingos veiklos savo vaikui, patarčiau nedelsti. Mes „Kodėlčių“ pradėjom lankyti 8 mėn. Manau, jau truputį buvom pavėlavę, tačiau pasivijom visus ir spėjom išmokti dainelių, eilėraštukų, kuriuos puikiai galima pritaikyti namuose pvz., karpant vaikui nagučius.
Žodžiu, tai ką Jūs darote yra nuostabu. Linkiu tęsti ir plėsti savo veiklą. (Inga Norkeliūnienė)

Puiki mokyklėlė- kūrybos centras vaikams, mažiems ir didesniems, nesibaigiančių idėjų pilni pedagogai ir kas svarbiausia, nepažįstu vaiko, lankiusio šią studiją, kuris nenorėjo eiti į ją. Atvirkščiai: dienas skaičiuodavo iki užsiėmimų pradžios. Labai dėkojame už rūpestį ir darbą su augančia karta. (Ligita Kavaliauskienė)

„Kodėlčius“  - tai ne tik nuostabi mokyklėlė vaikams bei suaugusiems, bet ir antrieji namai. Kiekvienas vaikas čia svarbus, kiekvienam skiriamas ypatingas dėmesys bei meilė. Ir ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, be to vyksta glaudus pedagogių ir tėvų bendradarbiavimas. Tėvai visada yra tikri, kad jų vaikai lieka saugioje aplinkoje, visada buvau rami, kad mano mažyliu bus pasirūpinta. O kur dar nuostabios, beribės vaikų užimtumo idėjos, nuostabus ugdymo procesas. Pati turiu pedagoginį išsilavinimą ir kiekvieną kartą, apsilankiusi su savo mažyliais žaviuosi Rasos bei Neringos paruošta veikla bei jos pateikimu vaikams. Ačiū Jums labai už tai, kad esate, kad tiek daug širdies įdedate į savo darbą, kad mylite mūsų vaikus. Tikiu, kad drauge su JUMIS mes galime užauginti brandžią jaunąją kartą. Didelis ir nuoširdus AČIŪ JUMS. (Ilona Karčiauskaitė)

„Kodėlčius“  myli vaikus ir vaikai myli „Kodėlčių“ , nes čia gyvena LAIMINGI VAIKAI!!! (Raimonda Glavinskienė)

„Kodėlčius“  – ypatinga vieta, čia kiekvienas vaikas priimamas kaip asmenybė, atsižvelgiama į kiekvieno poreikius ir nėra žodžių „tu privalai…“, kitaip tariant, čia veikia visai kiti metodai, nei daugumoje darželių, kur, deja, vis dar tenka susidurti su atgyvenusiu „tarybiniu“ požiūriu į vaiko auklėjimą. Čia vaikučiai ne tik žaidžia, mokosi bet ir įgyja pozityvaus bendravimo įgūdžių, kadangi, ugdymo specialistės dirbdamos su vaikučiais remiasi Th. Gordon’o „Pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo programos“ principais. Gal netinkamas žodis – dirba, kalbant apie Rasą ir Neringą. Su tokiu atsidavimu ir meile viskas vyksta, kad darbu to nepavadinsi, todėl ir nusivylusių ar nesuprastų čia nėra. (Jurgita Radžiūnienė)

Daugiau laimingų kodėlčiukų atsiliepimų rasite facebook‘e.

 • Tel. Nr.

  Rasa +37061406451
  Neringa +37068535450

 • El. Paštas

  kodelcius.studija@gmail.com
 • Adresas

  Vytauto g. 38 a., Marijampolė