Teminiai

Ūgtelėjusiems (6-11 m.) vaikams siūlome temines gimtadienių šventes. Jų išskirtinumas – vaikai pasipuošia studijos rūbais, tinkančiais pasirinktai temai. Šiems gimtadieniams abejingų nelieka. Jei vyksta „Pižamų vakarėlis“, tai būkite tikri, jei už sienos gyventų kaimynai, jie imtų nervingai bilsnoti į sieną kumščiu, bandydami taip mus sutramdyti. Skraido pagalvės, šnabždamos vakaro paslaptys, vyksta šokiai su pižamomis, žodžių tokios linksmybės, po kurių nieko kito nebelieka, kaip tik kuo greičiau pasiekti namus ir užmigti.

Ne mažiau šėlsmo kupina „Valpurgijos naktis“. Šoka basos raganaitės, trypia smagūs raganiukai. Po burtų ir linksmybių, po stebuklingo viralo virimo, lieka džiaugsmu ir nuovargiu spindinčios vaikų akys, bei pabirę raganiškos šluotos žagarai.

Rami ir auksu žėrinti vaikų žaidimų studijoje „Kodėlčius“ švenčiama „Tūkstantis ir viena naktis“. Rytietiškos gražuolės ir iškilūs šeichai pagarbiai leidžia vakarą, nepamiršdami ir uždegančių linksmybių žvakių šviesoje.

Na o kas nenorėtų viduryje gūdžios žiemos nukeliauti į saulėtą Panamą? Panamoje visada gražu: šypsenos, garbanos, saulės kliošo, spalvomis mirgantys sijonukai ir gėlių girliandos.
Be šių temų siūlome ir tokias: „Svečiuose pas Indėną Sėdintį Jautį“, „Vaiduokliukų naktis“, „Burtininkų sąskrydis“.

Šventės trukmė – 2,5 val. Paslaugos kaina – 165 Eur , svečių skaičius – 10 vaikučių. Už kiekvieną vaiką virš 10 papildomai mokama 5 Eur. Į kainą įskaičiuota: kostiumai, vienkartiniai indai, žvakelės, torto fejerverkas, teminiai aksesuarai patalpos papuošimui, atminimo raštas sukaktuvininkui.

 • Tel. Nr.

  Rasa +37061406451
  Neringa +37068535450

 • El. Paštas

  kodelcius.studija@gmail.com
 • Adresas

  Vytauto g. 38 a., Marijampolė