Archive

Pižamų vakarėlis

Pižamų vakarėlis – ypatingai linksmas būdas paminėti gimtadienį. Vis dėlto, surengti pižamų vakarėlį namuose gali būti sudėtinga, nes paprastai trūksta vietos svečiams suguldyti, o ir gulėti, tiesą pasakius, gimtadienį švenčiantys vaikai ne visada nori. Siūlome tokią šventę padovanoti savo vaikui bei jo svečiams mūsų studijoje, kurioje net ir dieną galime pamiršti, jog lauke šviesu. Vietos patale, pižamų ir šėlionių visiems neabejotinai užteks! Mes pasirūpinsime visais pižamų vakarėliui būtinais atributais bei nepakartojamais žaidimais.

Skaityti daugiau

Princesių puota

Vaikystės svajonė sudalyvauti tikroje princesių puotoje „Kodėlčiuje“ nesunkiai įgyvendinama. Mes stengiamės sukurti kuo jaukesnę aplinką Jūsų šventei bei suteikiame galimybę pasipuošti nuostabiais kostiumais kiekvienam dalyviui. Legendomis ir pasakomis apipintos rūmų paslaptys įtraukia vaikus į nepakartojamą nuotykį.

Skaityti daugiau

Panama

Visai nesvarbu, gimtadienis vasarą ar žiemą, „Kodėlčiuje“ bet kuriuo metų laiku galima atšvęsti gimtadienį lyg Panamoje. Vos apsiavę spalvingus šortus bei sijonėlius, svečiai įsijaus į džiaugsmingą siautulį. Daug muzikos, šokių ir žaidimų sukurs gražiausius prisiminimus apie laiką, praleistą tolimoje saloje su geriausiais draugais.

Skaityti daugiau

Valpurgijos naktis

Įsmukti į slaptą raganų pasilinksminimą – nepaprastas nutikimas. Tokios šventės sukaktuvininkas ir jo draugai nepamirš dar ilgai. Susirinkusius į raganišką pasilinksminimą vaikus tiesiog užburs „Kodėlčiuje“ sukurta ypatingai temą atitinkanti aplinka bei jų laukiančios staigmenos.

Skaityti daugiau
 • Tel. Nr.

  Rasa +37061406451
  Neringa +37068535450

 • El. Paštas

  kodelcius.studija@gmail.com
 • Adresas

  Vytauto g. 38 a., Marijampolė